ברוכים הבאים

מצטער, לא בסל.

להזמנות בכל הארץ - 1700-559-090
מקינטות

מקינטות

מקינטות

מקינטות הן כלי יעיל, זול, פשוט ומהנה להכנת קפה בבית. מקינטה (באיטלקית “מכונה קטנה”) היא המצאה פשוטה ושימושית ביותר להכנת קפה בבית. בעזרת מקינטות ניתן להכין קפה אספרסו איכותי מאוד בקלות ובזול.

מקינטות מורכבות משלושה חלקים – בחלקן התחתון של המקינטות ממלאים מים, בחלקן האמצעי של המקינטות ממלאים קפה טחון – וחלקן העליון של המקינטות הוא זה שאליו מגיע הקפה המוכן. את המקינטה שמים על כיריים – וכשאלה מתחממים – האדים עולים למעלה – הם עוברים דרך הקפה, מתעבים והופכים בחזרה לנוזל – כלומר לקפה אספרסו משובח. קיימות גם מקינטות חשמליות, אותן ניתן לחבר לשקע חשמלי.

ישנם סוגים רבים של מקינטות שנבדלים זה מזה בחומרים מהם הם עשויים, בעיצוב ובכמות הקפה שהם יכולים להפיק. כאן באתר תוכלו למצוא מבחר גדול של מקינטות במגוון מחירים – שיוכלו לסייע לכם להכין קפה איכותי בקלות ובזול – גם בבית.

מי מאתנו לא אוהב להתפנק בקפה איכותי? מקינטות יאפשרו לכם ליהנות מקפה אספרסו וממשקאות הקפה המבוססים עליו, בזול, ללא רכישת מכונת קפה. מקינטה היא מכונה פשוטה לתפעול המייצרת אספרסו באמצעות קפה טחון וחימום. רוצים ליהנות מקפה טרי במיוחד? טחנו את הפולים בבית באמצעות מטחנות קפה באתר “טעמים פלוס” תמצאו מגוון מקינטות.

Published by

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X