ברוכים הבאים

מצטער, לא בסל.

להזמנות בכל הארץ - 1700-559-090
קפה איטליה

קפה איטליה

קפה איטליה – צמד מילים שעושה הרבה נוסטלגיה ליודעי דבר בעולם הקפה. אכן למרות שאיטליה אינה מיצואניות הקפה הגדולות, אין ספק שאם ישנה מדינה שיודעת מה לעשות עם הקפה הזה היא איטליה.

על מנת ליהנות מקפה איטלקי אמיתי לא הייתה לנו ברירה והפינוק הקטן הזה היה עולה לנו מחיר של טיסה הלוך ושוב, אך מאז חדירת מכונות האספרסו הביתיות, כל האווירה של רחובות רומא ונאפולי הרומנטיות הגיעו אלינו עד לסלון, וכל בוקר הוא חגיגה איטלקית של ניחוחות קפה משובח שמתפזר בכל הבית.

הקפה באיטליה הוא מושג רחב למגוון של אפשרויות. אחת היותר פופולאריות, חוץ מהקפוצ’ינו כמובן, הוא קפה קורטו, זהו קפה שמשולב עם אלכוהול. למעשה, כל קפה שנשלב עם אלכוהול יקרא בפי האיטלקים – קורטו.

ובאיזה משקה אלכוהולי הכי טוב לשלב עם הקפה? טוב למעשה הוא חייב להיות משקה אלכוהולי עדין, לכן אל תחשבו בכלל על בירה, על כל פנים המשקה הנפוץ באיטליה הוא הגראפה, שהוא משקה אלכוהולי שמקורו בצפון איטליה ומופק משאריות של ענבים שכבר נסחטו לשם יצירת יין.

קפה איטליה הוא אהבה ותיקה במגף, והגיע מצפון אפריקה עקב המסחר המשמעותי שהיה קיים במאה ה – 16. מילאנו שבאיטליה הייתה למעשה המקום הראשון שבו שתו קפה באירופה. מאז ועד היום מחזיקה איטליה בתואר העולמי של בתי הקפה המבוקשים בעולם, כאשר בעורפה נושפת צפרת והחוויה הפריזאית.

האיטלקים לא מומחים רק בקפה. כמו בכל תחום איכות החיים, הבגדים האוכל והעיצוב, גם בתחום החם של מכונות קפה ביתיות קנתה לה איטליה שם מוביל בתחום, מכונות הקפה מכל הסוגים הם סמל לאיכות וליוקרה. כל בית קפה יוקרתי שמכבד עצמו ורוצה להפגין מקצועיות בתחום, לוקח לעצמו מכונה דווקא מחברה איטלקית.

החברות הידועות מאיטליה בתחום מכונות הקפה  לוואצה, illy, אספרסו קאפ, ועוד חברות שממש שולטות בשוק העולמי של מכונות קפה מכל הסוגים. גם כאן באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון של סוגי מכונות קפה איטליה לתוך הבית שלכם, מכונות אוטומטיות וחצי אוטומטיות,מכונות קפסולות קפה, וגם מכונות קפה ידניות ממש כמו בבתי הקפה שבאיטליה.

Published by

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X