ברוכים הבאים

מצטער, לא בסל.

להזמנות בכל הארץ - 1700-559-090
קפסולות נספרסו כשרות לפסח

קפסולות נספרסו כשרות לפסח

קפסולות נספרסו כשרות לפסח
כיוון שקפה מאז ומעולם היה מוצר נצרך ואנשים רבים כלל לא יכולים לחשוב על היום שלהם ללא כוס קפה איכותית, התחום מאוד התפתח ומכאן שכיום כל משרד או בית שמבקשים להשקיע מעט בעצמם או לשדר יוקרה, מצרפים אל פינת המטבח מכונת קפה שעובדת על קפסולות, כך שניתן לחוות את הקפה באופן המפנק ביותר ואף לפי התאמה אישית.
.
ניתן להיות רגועים

היום ניתן למצוא מגוון בתים בישראל, (שמדורגת במקום ה33 בצריכת הקפה), שאינם מוותרים על מכונת הקפה שמשתמשת בקפסולות, ועל כן רגע לקראת שחג הפסח נכנס בדלת, רבים מחובבי קפסולות נספרסו עשויים לתהות האם הקפסולות כשרות גם עבור חג הפסח. ובכן עבור כל אותם אנשים ששאלה זו חשובה להם, יש להירגע ולציין שאכן הקפסולות של נספרסו כשרות- גם עבור חג הפסח וזאת מכמה סיבות, כאשר הראשית שבהן היא שקפסולה שמכילה קפה ללא תוספת כלל אינה זקוקה לכשרות. כמו כן מי שעדיין קביעה זו אינה מרגיעה אותו מוזמן לבדוק באתר של נספרסו- שם ניתן לראות שחור על גבי לבן שלקפסולות של נספרסו יש השגחה גם עבור חג הפסח. כמו כן על האריזה המידע אומנם לא מצוין, אך אין לתת לנתון זה להנביט חששות ללא יסוד.

רגע ארומטי קסום

אם כן אין חשש וגם בחג הפסח ניתן ליהנות מאותה כוס קפה אהובה מבלי לחשוש לרגע שטוהר החג נפגם. בנוסף טוב לדעת שגם מכונת הקפה אינה זקוקה להכשרה, כך שללא ספק יש דבר אחד שניתן להוריד מרשימת המטלות הארוכה של חג הפסח, ובעוד שמתרוצצים בין מטלה למטלה, ניתן לשבת בהפסקה על כוס קפה משובחת וליהנות מכמה רגעים ארומטיים קסומים.

שומרי קטניות

כפי שהובהר אין שום חשש להשתמש בקפסולות של נספרסו בפסח, אך עם זאת יש לקחת בחשבון שייתכן ויש בהם קטניות ועל כן מי שהנושא חשוב לו מוטב שיעבור היטב על המרכיבים של הקפסולה הרצויה. בשורה התחתונה קפסולות קפה נספרסו כשרות לפסח ומכאן שניתן לפנק את אורחי החג בכוס קפה טוב בתום הארוחה, להשוויץ עם טעמים מיוחדים ולהיות מארחים מושלמים גם בליל הסדר במינימום מאמץ.

המתנה המושלמת לחג

אם נמצאים בצד השני של המתרס, בצד של המתארחים ומחפשים אחר מתנה שתמיד כיף לקבל ותמיד תתקבל בברכה, אם מחפשים להיות יותר מקוריים ולא רק להסתפק בזר פרחים או בחבילת שוקולד, תמיד ניתן לרכוש מארז קפסולות נספרסו כשרות לפסח, כך גם שהחג יבוא אל קיצו ניתן יהיה לדעת שאותו מארח יושב בביתו על כוס קפה משובח עם ארומה ייחודית וחושב על המתנה המהנה שקיבל. לבסוף אם אתם בצד השני של המתרס והמארחים מציקים לכם עם השאלה מה להביא לחג, אז זו ההזדמנות שלכם להתפנק עם טעמים חדשים שטרם יצא לכם להכיר. חג שמח וכשר.

Published by

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X