צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין טעמים פלוס באמצעות אתר האינטרנט www.coffeeplus.co.il לבין לקוחותיו (להלן: ‘הלקוחות’ ו/או ‘הלקוח’). בכפוף לכללי תקנון זה. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: “הזמנתך”), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה החברה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא הלקוח מוגדר כלקוח רשום. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי . מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי . כל המחירים באתר כוללים מע”מ.

משלוח המוצר

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים עד 5 ימי עסקים מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי או פייפאל על תקינות העסקה. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש”ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים בשרתים של פייפאל PAYPAL.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא”ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.

אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל. אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה. חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע”י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש.עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה. במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם , עפ”י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי טעמים פלוס או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

ביטול עסקה ע”י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר . האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

אחריות

האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע”י טעמים פלוס ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע”י ספקים חיצוניים. אין אחריות על קרע, שבר.שימוש לא נכון או כל נזק אחר שנגרם ע”י המשתמש במוצר.

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג’ כלשהו, למעט: מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו”ב.

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת באיזור חיפה והקריות בלבד.

תקנון הגרלת מכונת קפה דצמבר 2023

חובה להיות חברים בעמוד הפייסבוק

חובה להגיב בפוסט "נרשמתי"

  • את המכונה ניתן לאסוף מהחנות בכתובת רחוב בעלי המלאכה 12 קרית ביאליק
  • את המכונה ניתן לקבל במשלוח עד הבית בעלות סמלית של 39 ₪

ההגרלה תתקיים למשך 17 ימים מתאריך 14/12/2023 עד ה 31/12/2023

נגריל מכונת קפה סגורה בקרטון עם אחריות היבואן הרשמי ברימאג לשנתיים

שם המוצר : מכונת דלונגי MADNIFICA EVO ECAM 290.61 B

ההגרלה תתבצע בצורה שקופה בסרטון וידאו שיעלה בעמוד הפייסבוק  של טעמים פלוס בפייסבוק

יוגרל פתק ראשון עבור מקום השלישי

הפרס במקום השלישי : שובר מימוש בסך 250 ₪ למימוש בחנות האון ליין או בחנות הפיזית ( על מוצרי קפה ומוצרי ניקיון בלבד) הממוקמת ברחוב בעלי המלאכה 12 קרית ביאליק 

לאחר מכן יוגרל פתק שני עבור המקום השני

הפרס במקום השני : 12 ק"ג קפה ממותג הבית San Martino (אספקת קפה לשנה) שאותו ניתן לאסוף מהחנות הפיזית ברחוב בעלי המלאכה 12 קרית ביאליק או במשלוח עד הבית בעלות שמלית של 39 ₪

לאחר מכן יוגרל פתק שלישי עבור המקום הראשון 

הפרס במקום השני :  מכונת דלונגי MADNIFICA EVO ECAM 290.61 B עם אחריות של שנתיים מלאות ע"י היבואן הרשמי ברימאג. 

עבור כל פרס יכול לזכות רק משתתף אחד

ההגרלה בפיקוח עו"ד גלית טרן

 

 

  •  

 

  • חובה להיות חברים בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם
  • חובה להרשם למועדון הלקוחות (חינם) בקישור הבא

ספקים

אנו  עושים את כל המאמצים לעבוד מול הספקים הטובים ביותר מהארץ והעולם. איכות כל המוצרים נבדקת ע”י הצוות שלנו. כל המידע אודות המוצר המוצג באתר כולל שם המוצר, התיאור שלו והתמונות מסופקת ע”י הספקים עצמם. במידה ומצאת שאחת התמונות פוגעות או מפירות זכויות כלשהים אנא פנו אלינו ואנו נטפל בנושא.
במידה והינכם מעוניינים במידע נוסף אנא שלחו לנו מייל ואנו נשוב אליכם תוך 2 ימי עסקים בלבד!

teamimcaffe@gmail.com